Özerpan Big 4 Show Fuarı'yla İhracatını Arttırmayı Hedefliyor


Özerpan Cam PVC Pencere Kapı Panjur Sistemleri Sanayi Limited Şirketi katıldığı Big 4 Show Fuarı’yla adından söz ettirmeye devam ediyor. Senexpo Uluslararası Fuarcılık tarafından 23-26 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Fuara katılan Özerpan, sergilediği ürünlerle büyük beğeni topladı. Fuar süresince en yoğun stantlardan biri olma özelliğini taşıyan Özerpan standında farklı ülkelerden gelen ziyaretçiler en iyi şekilde ağırlandı.


Özerpan, fuar süresince standında, Winsa’ya ait tüm profil ve sistemleri tanıttı. Aynı zamanda piyasaya sundukları Isıcam ürünleriyle birlikte panjur ve kepenk sistemlerini de tanıttı.

1987 senesinde Kayseri ve İç Anadolu Bölgesi’nde ilk panjur uygulaması yapan firma olarak faaliyetine başlamışyan Özerpan, kurulduğu günden beri sürekli üretimlerini ve kendini geliştirerek büyümesini sürdürdü. Dünya standartlarında kaliteli üretimlerle sadece Kayseri değil, tüm Türkiye’ye ürünlerinin pazarlamasını yapan Özerpan Geldiğimiz noktada dünyanın farklı ülkelerine de ihracat yapan bir firma haline gelmiştir. Winsa’nın türkiye’deki en büyük firması olarak faaliyetlerini sürdüren Özerpan, aynı zamanda İç Anadolu Bölgesi’nin en yüksek kapasiteli panjur ve kepenk sistemleri üretim tesisine sahiptir. Bu bilgilerin ışığında yükselen kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyetiyle yoluna devam eden Özerpan, yurtdışında katıldığı fuarlarla da farklı pazarlara açılmayı hedefliyor.Big 4 Show Fuarı’ndaki stantlarında fuarla ilgili kısaca görüşlerini paylaşan Özerpan Yönetim Kurulu Başkanı Bayram GÜLTEKİN, fuarın firmaları açısından oldukça verimli geçtiğini ve fuar süresince birçok misafiri ağırladıklarını ifade etti. Eylül ayıyla birlikte 4500m²si kapalı olmak üzere toplamda 6000 m²lik bir alana taşınacaklarını hatırlatan GÜLTEKİN, artan kapasitemizi yurtdışı pazarlara ağırlık vererek dolduracaklarının bilgisini verdi.

İlerleyen dönemlerde yurtiçinde ve dışında sektörle ilgili fuarları takip edip, değerlendireceklerini sözlerine ekleyen Bayram GÜLTEKİN, yapacakları ihracatla ülke ekonomisine sağlayacakları katma değerin kendilerini oldukça memnun ettiğini de ifade etti.