Neden Pwc Pencere
Neden Pvc Pencere ?
Shadow

Neden PVC Pencere ve Kapı ?

PVC Pencere ve Kapılar, enerji verimliliği sağlar. PVC, piyasada pencere ve kapılar için klasik yalıtım çözümleri dahilinde sunulan en iyi yalıtım malzemesidir. Aşağıdaki tabloda da görüldüğü gibi, alüminyum, PVC ve ahşap için termal yalıtım katsayılarını karşılaştırmaktadır. Bu katsayı ne kadar düşükse, enerji performansı o ölçüde yüksektir.

Pencere ve Kapıların Yalıtım Değerleri

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında mükemmel bir denge kurar. Tüm pvc pencere ve kapı sistemleri termal ve akustik yalıtım özellikleri, yüksek emniyeti ve evrensel renklere sahip doğadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle, kısacası üstün kalitesi ile yaşam alanınıza farklı bir dokunuş sağlar. Uzun vadede size ve çevreye karşılığını ödeyen bir yatırımdır. PVC Pencere ve Kapılar, Az Bakım Gerektirir.

Winsa , mekanlarınıza tarz ve değer kazandırmak için geniş yelpazede PVC pencere ve kapı seçeneği sunar. Az bakım gerektiren, rengi solmayan ve dayanıklı bir pencere, yıllarca sürecek olan şık ve estetik bir görünüm kazandırır. PVC pencere ve kapıların bakımı kolay ve zahmetsizdir. PVC Pencere ve Kapılar, Ses Yalıtımı Sağlar.

Düşük Maliyet : PVC pencereler ahşap ve alüminyum ürünlere göre daha ucuzdur. Bakım kolaylığı ve uzun ömürlü olması da göz önünde bulundurulduğunda PVC pencereler diğer alternatiflerine göre çok daha fazla avantajlıdır.

Isı Yalıtımı : PVC pencereler özelliklerinden dolayı sıcağa ve soğuğa karşı yalıtım için mükemmeldir.

Ses Yalıtımı : PVC pencereler, özellikle büyümekte olan kentsel bölgelerde, ses yalıtımı için mükemmeldir.

Bakım Kolaylığı : PVC pencerelerin bakımı kolaydır, sıvı deterjan ile pencerelerinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Proline kalitesine sahip profiller zor hava şartları ve ışığa karşı olan direnci ile işinizi daha da kolaylaştırmaktadır.

Dayanıklılık : Ahşap ürünler göz önüne alındığında minimum 50 yıllık kullanım ömrüne sahip PVC pencereler bir adım öne çıkmaktadır. Çürüme ve paslanma gibi reaksiyonlar göstermemektedir. Böylelikle uzun vade de problemsiz bir kullanım deneyimi yaşatacaktır.

Ekolojik Faktör : PVC pencereler %100 geri dönüştürebilir olması nedeniyle doğada kaynak tüketimine minimum negatif etki verir, ısı geçirgenliğinin az olması nedeniyle gereksiz fazla enerji tüketiminin de önüne geçmiş olur. Proline markalı PVC pencereler çevre dostu ürünlerdir, bu nedenle geri dönüşümleri kolaydır.

Menü