Fullset Yalıtımlı Panjur

Fullset Yalıtımlı Panjur Sistemleri

Kutu iç ve dış yüzeyleri sıva ve boya ile tamamen örtülür. Böylece gizli panjur sistemi oluşur. Özerpan Lento kutuları EPS hammadde ile üretilmiştir ve yüksek ısı yalıtım değerlerine sahiptir.Kutu yapısında yer alan 6 mm’lik çelik tel kargas kutuların pencere üzerinde lento görevini yüksek mukavemet ile üstlenmesine imkan sağlar.

Dikme sisteminin sağladığı avantaj sayesinde makaslı veya amortisörlü panjur uygulamasına yapılabilir. Doğrama ile panjur arasında istenilen türde sineklik uygulanabilir. Kutu montajı 3 farklı zamanda yapılabilmektedir. Duvar aşamasında tuğla üzerine yerleştirilebileceği gibi, duvardan sonra ve ince sıvadan önce pencere ile birlikte uygulanabilmektedir.

Kutu montajı 2 farklı zamanda yapılabilmektedir. Duvar aşamasında tuğla üzerine yerleştirilebileceği gibi, duvardan sonra ve ince sıvadan önce pencere ile birlikte uygulanabilmektedir.

Full Set sisteminde panjur kasası ve pencereniz bir bütün oluşturur. Bu bir yandan her iki bileşenin mükemmel bir şekilde uyum sağlaması ve böylelikle maksimum düzeyde ısı yalıtımı ve ses koruması temin edilmesi anlamına gelir. Öte yandan eş zamanlı teslimat ve basit montaj fazlasıyla zaman ve para tasarrufu sağlar, sinirlerinizin bozulmasını önler.

AÇILIM SEÇENEKLERİ

Menü